Jdi na obsah Jdi na menu
 


cataclism

 

WoW Cataclysm info autor: Beowulf 2011-03-03 10:33:28
CataclysmVýchodní království i Kalimdor se proměnili k nepoznání a to s sebou přineslo i spoustu nových dobrodružství. Aby bylo jasno, tyhle změny ve světě World of Warcraft jsou nevratné, a nezávisí na tom, jestli si datadisk pořídíte nebo ne. S jeho vydáním se Azeroth otřásl a už nikdy se nepodíváte do starého Kalimdoru nebo Východního království v té podobě, v jaké jste je znali dříve. Nové questy, rasy i vyšší úroveň si ale samozřejmě užijete jen po koupi přídavku. Cataclysm do hry přinesl dvě nové rasy: prokleté vlkodlaky Worgeny, kteří se přidali na stranu Aliance, k Hordě pak přibyli roztomilí Goblini. Azerothem se ale nyní budete moci toulat i jako kněží z rasy lidských trpaslíků Gnomů nebo coby válečníci Blood Elfů. Přídavek také posunul nejvyšší dosažitelnou úroveň už na číslo 85, což odemyká nové schopnosti, talenty i nové způsoby jak si vylepšit postavu. 

>> Datadisk Cataclysm si můžete objednat třeba zde << ... více

Cataclysm Videa

Cataclysm | 08.09.2010 | 23:56 | napsal 


Kromě oficiálních videí k datadisku máme samozřejmě spoustu dalšího video materiálu, většinou přímo vlastní tvorby. Všechno byste měli nalézt v tomto článku.
cataclysm videa


Na všech webech věnujících se World of Warcraft pravděpodobně narazíte na nějaký Cataclysm video materiál. Ani my nejsme výjimkou a snažíme se pro Vás tohoto moderního materiálu připravit co nejvíc. Oceníme jakékoli pozitivní i negativní ohlasy, které zanecháte v komentářích. Videa majoritně zpracovává Ellendway, překlad je většinou od Wrenta. Nezapomeňte sledovat náš youtube kanál: WoWfanCZ

Cataclysm Trailery

 

Cataclysm Cinematic Trailer


Cataclysm Trailer - Blizzcon 2009
 

Rasová intra

 

Nejste si jistí, co tento pojem znamená? Když založíte novou postavu, vždy se Vám přehraje určité video, které závisí na Vaší zvolené rase. Tato videa byla stejná již od vydání klasického WoW a vlastně již byla nepřesná a nudná. S Cataclysmem se konečně dočkáme nových verzí, které odhalí základní změny Lore Warcraftu. 

Horda

Orc


Undead


Tauren


Troll


Blood Elf


Goblin


Aliance


Human


Dwarf


Gnome

 
Elf

 
Draenei

 
Worgen

 


Představení lokací

 

V této kategorii naleznete videa, která představují hlavně změny v lokacích, které Cataclysm přinese. Může jít jak o podrobnější představení jednotlivých lokací, tak o kompletní náhled na celý svět. 

Změny ve světě
 

Postavy a rasy

 

Zde najdete videa, které se věnují hlavně samotným postavám, to znamená např. jejich animacím. Naleznete zde nové rasy - Worgeny a Gobliny, ale podíváme se na některé změny i u ras starých, například na animace při vytváření nové postavy. 

Tvorba nové postavy


Worgeni - Animace emocí